Vítáme Vás na stránkách naší školy

logo OPVK

Peníze pro ZŠ Dobšice z EÚ

Jídelníček ŠJ

Nové články

Článek Karnevalový den matek v rubrice Informace MŠ Dobšice NOVÉ [25.5.2017]

Takhle děti ve školce oslavily s maminkami jejich svátek.

Článek Akce MŠ na měsíc červen 2017 v rubrice Informace MŠ Dobšice NOVÉ [25.5.2017]

6.6. - Kejklíř v mateřské škole 7.6. - starší děti pojedou na výlet do Březové,děti,které nejedou čeká jízda turistickým vláčkem po Znojmě.Březová - trpí-li děti nevolností nahlaste to v jednotlivých třídách a dejte lék proti nevolnosti učitelkám i na cestu ... (zobrazit celý článek)

Zápis do 1. třídy ZŠ (4.4.2017)

V sobotu 8. 4. 2017 , 8:00 - 12:00 proběhne na naší škole zápis do 1.tříd.
Zveme všechny budoucí prvňáčky i jejich rodiče! Nezapomeňte rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče.
ZŠ Dobšice je otevřenou školou, do které mohou chodit děti nejen z okolních vesnic, ale i z města.
Na všechny budoucí školáčky se moc těšíme!

Pan Popela duben 2017 (4.4.2017)

Akce Pan Popela

V úterý 2. 5. 2017 a ve středu 3. 5. 2017 proběhne sběr starého papíru. Apelujeme na smysl pro zodpovědnost v třídění odpadu, který přinesete do školy. Snažte se prosím nedávat do papírového odpadu věci, které tam nepatří. Pokud by se vám nechtělo např. z kalendářů odstraňovat kovové spony, hoďte ho raději do běžného odpadu.

Děkujeme za spolupráci

• papír nemusí být tříděný (noviny, časopisy, letáky apod.) (vše v jednom)
  • kartony zvlášť!!!
  • dvůr bude otevřen od 6:00 - 19:00 hod.
  • papír skládejte ke stěnám budovy školy, v dopoledních hodinách ke sklepu ve škole (školník)
  • průjezd musí zůstat volný
  • papír bude svázaný, popř. v krabicích (vítr, průvan apod.)
  • v úterý děti balíky rozstřihnou a nahází do kontejneru
Poznámky:
  • pozor na kalendáře (kovové nebo umělohmotné spony)!
  • z některých časopisů odstranit jejich igelitové obaly
  • z krabic odstranit polystyren, textil apod.
  • pokud možno svazovat provázkem nebo dávat do krabic, nepřelepovat lepicí páskou!!!!.