Učební plány ve školním roce 2007/2008

V tomto školním roce jsou učební plány rozděleny na dvě části. První část se týká jen 1. třídy, protože povinnost učit podle Nového ŠVP je dána pouze pro 1. a 6. ročník. Ostatní třídy mají k dispozici upravené učební plány Základní škola čj. 16847/96-2, s platností od 1. 9. 2007. Tyto upravené plány umožňují plynulejší přechod pro žáky 5. ročníku do šestých.

Každá škola má k dispozici pět tzv. disponibilních hodin, které může podle svého uvážení přidělit různým vyučovacím předmětům. Na naší škole jsme posílili výuku Aj ve 4. a 5. třídě a to na 4 hodiny týdně. Dále pak hodiny matematiky, tak aby v 4. a 5. třídě měly děti po pěti hodinách. Ve čtvrté třídě pak byla posílena výuka Vlastivědy o jednu hodinu týdně.

Na našich stránkách uvádíme jen časovou dotaci hodin pro jednotlivé ročníky. Vzhledem k tomu, že učební plány jsou rozsáhlý dokument, který nemá smysl z kapacitních důvodů vystavovat na stránkách, dáváme k dispozici adresy, na kterých najdete přesné znění učebních plánů.

Učební plán pro rok 2007/2008 - časová dotace (20.9.2007)
Učební plán pro rok 2007/2008 - časová dotace