Papírové hrátky s rodiči (10.3.2010)

Papírové hrátky s rodiči,

tak nějak by se dala nazvat výtvarná aktivita žáků čtvrté a páté třídy. Původní myšlenka, aby děti samy vytvořily nějakou prostorovou aplikaci, přerostla ve společnou akci dětí a rodičů. Je potřeba sklonit se před těmi rodiči, kteří obětovali svůj čas, který mohli věnovat odpočinku a strávili čas se svými dětmi při společné práci. Posuďte, jaká krásná společná díla děti se svými rodiči vytvořily. Vzhledem k tomu, že akce byla dobrovolná, nebylo sice výrobků mnoho, ale alespoň stály zato.

environmentální výchova (17.2.2010)

Zima, zima, zima je veliká....,

myslíme si, že každého z nás již tato dlouho trvající zima sužuje. Ale copak my, lidé, my si zalezeme doma k televizi, do tepla a je dobře. Moderní media rozptýlí naši pochmurnou náladu. Mnohem hůře jsou na tom jiní živí tvorové - volně žijící zvířata. A tak jsme se rozhodli, že našim spoluobyvatelům modré planety malinko pomůžeme. Vyrobili jsme s pomocí svých rodičů různá krmítka pro zvířata volně žijící, abychom jim alespoň trošku ulehčili zimní strádání. Posuďte sami, co všechno se dá vyrobit. Kromě toho jsme strávili na čerstvém vzduchu dvě hodinky a vyčistili si tak trošku naše zanešené plíce. Jak se říká, "zabili jsme dvě mouchy jednou ranou".

A co vy ... ?

Žáci 4. a 5. třídy

Miss účes 2009 (2.6.2009)

Miss účes 2009 - ZOO

Máme za sebou již druhý ročník této soutěže, která probouzí v děvčatech fantazii. Letošní téma - ZOO - se opravdu vydařilo. Můžete si prohlédnout účesy s tajemnými názvy jako např: Motýlí ráj, Vodní příšera, Kobra, Pavouk, Páví princezna, Chobotnice - vládkyně všech moří a vítězný účes Divoká ZOO.

Jako porotce, který rozhodoval o pořadí účastníků, byla příptomna kadeřnice paní Denisa Sommeregerová z firmy p. Ivety Zezulové na hatích.

I když soutěž o nejkrásnější účes se jeví jako zcela ženská záležitost, je potřeba dodat, že ani muži nezůstali stranou. Dva chlapci, Petr Mrkvička a Marek liška, svým humorem, občasnými vtípky a pouštěnou hudbou dodávali této soutěži opravdu profesionální ráz.

Závěrem je potřeba poděkovat paní Zajícové za vzorné zorganizování této soutěže a popřát jí elán do dalších akcí.

Počet názorů na článek: 1 Zobrazit názory Přidat názor

Obsah sekce Žákovské okénko ZŠ Dobšice