Karneval v ŠD (6.3.2015)

karneval v ŠD

Drakiáda 2014 (22.11.2014)

Draci nad Dobšicemi

Foukej, foukej....., znělo z úst všech účastníků drakiády. Školní družina ZŠ Dobšice připravila pro žáky odpolední kulturní akci. Žáci si ve školní družině vyzkoušeli výrobu jednoduchého draka a svoji práci si ověřili přímo v praxi. Sami můžete posoudit jak se jim akce vydařila.

(foto ZŠ Dobšice)

Podzimní paleta (5.11.2014)

Lepíme, malujeme, stříháme,

naše družina oslavila příchod podzimu tvorbou přírodních palet. Stříhali jsme a nikdo si nic neustřihl, lepili jsme, to jsme vypadali, malovali jsme, ale který malíř se nezmaluje? Sami posuďte, jak se nám dařilo.

Družináři

Školní turnaj v pingpongu (24.4.2013)

Letos na naší škole proběhl první ročník školního turnaje v pingpongu, organizovaný školní družinou. Byly čtyři skupiny, z každé postoupili dva žáci. Z osmnácti zúčastněných vyhráli tito: 3. místo David Šula, 2. místo Jaroslav Šula, 1. místo Adam Mrkvička.