První informace - příjezd (8.2.2014)

Posíláme první zprávu z hor!
Cesta a ubytování proběhla bez problémů. Všichni jsou živí a zdraví. Jako každý rok byla vycházka po okolí. Zítra se už těšíme na lyžování, podmínky na to stále jsou. Omlouváme se ale za nedostatečnou dostupnost na internet. Tím tedy zprávy a fotky budou bohužel opožděné.

Beskydský zpravodaj č. 2 (10.2.2014)

Skol z hor,

tak, máme za sebou první den, jsme všichni zdraví a lyžování se nám daří. Je pravda, že nám počasí nepřeje, ale zatím sníh je a sami provozovatelé vleku na Sachově studánce nám říkali,že sníh udrží až do polovoiny dubna. Posíláme pár fotek a pozdravů ze svahu. Velké poděkování patří našemu dopravci, který se uvolil a nechal nám zde autobus i řidiče. Přejeme všem rodičům dobrou noc a držte nám palce, ať nám počasí vydrží alespoň jako doteď. Omlouváme se všem, kteří na fotkách nenajdou své ratolesti. Není to záměr. Snad zítra.

Lyžování zdar

Beskydský zpravodaj č. 3 (10.2.2014)

Skol z hor,

dobří pozorovatelé si všimli, že obě zprávy (č. 2 a č. 3) byly poslány v jednu dobu. Problém je s WIFI. Abychom mohli posílat zprávy, je potřeba vyšlápnout asi 800 m do prudkého kopce na chatu, která má připojení. Bohužel včera foukal špatný vítr, a tak nebylo možné posílat zprávy. Dnes fouká správně.

A teď ke zprávám. Všichni jsou vpořádku, žádné zranění ani nemoce (jen nějaké malé kašílky, ale vše je zatím v normě). Dnes se na nás usmálo štěstí, celá naše výprava se probudila do zasněženého rána. Napadlo asi 10 cm sněhu a svítilo krásně sluníčko, zkrátka den jako vymalovaný. Všichni účastníci již lyžuji a to i ti, kteří na lyžích stáli poprvé. Vaše ratolesti si den pěkně užily a někteří silní jedinci měli ještě síly, aby si večer zabobovali. Zítra nás čeká odpočinkový den, ráno budeme bobovat, střílet ze vzduchovky, hrát hry apod. a odpoledne pojedeme do Rožnova na bazén.

Držte nám pěsti a ...skol z hor!!

Obsah sekce Zimní ozdravný pobyt 2017
OdrážkaHistorie lyžařských pobytů na ZŠ Dobšice 8.9.2008