Beskydský zpravodaj č. 2 (10.2.2014)

Skol z hor,

tak, máme za sebou první den, jsme všichni zdraví a lyžování se nám daří. Je pravda, že nám počasí nepřeje, ale zatím sníh je a sami provozovatelé vleku na Sachově studánce nám říkali,že sníh udrží až do polovoiny dubna. Posíláme pár fotek a pozdravů ze svahu. Velké poděkování patří našemu dopravci, který se uvolil a nechal nám zde autobus i řidiče. Přejeme všem rodičům dobrou noc a držte nám palce, ať nám počasí vydrží alespoň jako doteď. Omlouváme se všem, kteří na fotkách nenajdou své ratolesti. Není to záměr. Snad zítra.

Lyžování zdar

Beskydský zpravodaj č. 3 (10.2.2014)

Skol z hor,

dobří pozorovatelé si všimli, že obě zprávy (č. 2 a č. 3) byly poslány v jednu dobu. Problém je s WIFI. Abychom mohli posílat zprávy, je potřeba vyšlápnout asi 800 m do prudkého kopce na chatu, která má připojení. Bohužel včera foukal špatný vítr, a tak nebylo možné posílat zprávy. Dnes fouká správně.

A teď ke zprávám. Všichni jsou vpořádku, žádné zranění ani nemoce (jen nějaké malé kašílky, ale vše je zatím v normě). Dnes se na nás usmálo štěstí, celá naše výprava se probudila do zasněženého rána. Napadlo asi 10 cm sněhu a svítilo krásně sluníčko, zkrátka den jako vymalovaný. Všichni účastníci již lyžuji a to i ti, kteří na lyžích stáli poprvé. Vaše ratolesti si den pěkně užily a někteří silní jedinci měli ještě síly, aby si večer zabobovali. Zítra nás čeká odpočinkový den, ráno budeme bobovat, střílet ze vzduchovky, hrát hry apod. a odpoledne pojedeme do Rožnova na bazén.

Držte nám pěsti a ...skol z hor!!

Zdravíme "Skol z hor" !!! (11.2.2014)

Všichni zbývající členové školy zdraví z Dobšic výpravu do hor!
Tak jak v tuto dobu celý svět sleduje zprávy z dění zimních olympijských her, jistě i ostatní tu u nás bedlivě sledují i zprávy od vás - z našich členů výpravy. Hlavně nováčkům držíme palce, ať se naučí. A v tuto dobu je asi nejvhodnější známý slogan: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!" ;)
Ale nějaké menší olympijské klání by se hodilo, ne? ;)

P.S.: Zpráva pro tříčlennou výpravu druháků od p. uč. Šachla: "jak postoupila výprava a pátrání po existenci sněžného muže? Čekáme na zprávy a důkazy. Poslední fotografický důkaz stopy, který je v příloze, byl pořízen z roku 1951. Od té doby každá výprava dopadla špatně."

Obsah sekce Zimní ozdravný pobyt 2017
OdrážkaHistorie lyžařských pobytů na ZŠ Dobšice 8.9.2008