Všechny informaceZákladní školaPro žákyMateřská školaŠkolní jídelna
Fotografie s vyučování
Beskydský zpravodaj č. 3 (10.2.2014)

Skol z hor,

dobří pozorovatelé si všimli, že obě zprávy (č. 2 a č. 3) byly poslány v jednu dobu. Problém je s WIFI. Abychom mohli posílat zprávy, je potřeba vyšlápnout asi 800 m do prudkého kopce na chatu, která má připojení. Bohužel včera foukal špatný vítr, a tak nebylo možné posílat zprávy. Dnes fouká správně.

A teď ke zprávám. Všichni jsou vpořádku, žádné zranění ani nemoce (jen nějaké malé kašílky, ale vše je zatím v normě). Dnes se na nás usmálo štěstí, celá naše výprava se probudila do zasněženého rána. Napadlo asi 10 cm sněhu a svítilo krásně sluníčko, zkrátka den jako vymalovaný. Všichni účastníci již lyžuji a to i ti, kteří na lyžích stáli poprvé. Vaše ratolesti si den pěkně užily a někteří silní jedinci měli ještě síly, aby si večer zabobovali. Zítra nás čeká odpočinkový den, ráno budeme bobovat, střílet ze vzduchovky, hrát hry apod. a odpoledne pojedeme do Rožnova na bazén.

Držte nám pěsti a ...skol z hor!!


Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Zdravíme "Skol z hor" !!! (11.2.2014)

Všichni zbývající členové školy zdraví z Dobšic výpravu do hor!
Tak jak v tuto dobu celý svět sleduje zprávy z dění zimních olympijských her, jistě i ostatní tu u nás bedlivě sledují i zprávy od vás - z našich členů výpravy. Hlavně nováčkům držíme palce, ať se naučí. A v tuto dobu je asi nejvhodnější známý slogan: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!" ;)
Ale nějaké menší olympijské klání by se hodilo, ne? ;)

P.S.: Zpráva pro tříčlennou výpravu druháků od p. uč. Šachla: "jak postoupila výprava a pátrání po existenci sněžného muže? Čekáme na zprávy a důkazy. Poslední fotografický důkaz stopy, který je v příloze, byl pořízen z roku 1951. Od té doby každá výprava dopadla špatně."Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Beskydský zpravodaj č. 4 (11.2.2014)

Skol z hor,

dnes jsme se bohužel probudili do děštivého rána. Lilo jako z konve, ale nám to nevadilo neboť jsme věnovali dopoledne úklidu našich pokojů. Bylo to zapotřebí, někteří se seznámili se svými věcmi, které pravděpodobně nikdy neviděli, někteří pochopili, že spát na brambůrkách není to pravé ořechové apod. Mimo toho jsme hráli různé karetní či deskové hry. Odpoledne jsme svojí přítomností obšťastnili Rožnov pod Radhoštěm. Bazén byl náš. Skákali jsme, plavali a jezdili na tobogánu. Za chvíli půjdeme spát a všichni se těšíme na zítřejší lyžovačku.

Všichni zdravíme a skol...


Zpráva od druháků pro p. uč. Šachla

Pátrání pokračuje, ale zatím bezvýsledně. Zítra při lyžování budeme trénovat sjezd, aby nám Sněžný muž neutekl.

           


Počet názorů na článek: 1 Zobrazit názory Přidat názor

Obsah sekce Zimní ozdravný pobyt 2017
OdrážkaHistorie lyžařských pobytů na ZŠ Dobšice 8.9.2008
OdrážkaZimní pobyt 21.9.2008
OdrážkaZimní ozdravný pobyt v Beskydách 2014 2.11.2013
OdrážkaSeznam věcí a dokladů - Beskydy 2014 23.1.2014
OdrážkaPrvní informace - příjezd 8.2.2014
OdrážkaBeskydský zpravodaj č. 2 10.2.2014
OdrážkaBeskydský zpravodaj č. 3 10.2.2014
OdrážkaZdravíme "Skol z hor" !!! 11.2.2014
OdrážkaBeskydský zpravodaj č. 4 11.2.2014
OdrážkaBeskydský zpravodaj č. 5 12.2.2014
OdrážkaBeskydský zpravodaj č. 6 13.2.2014